Консульство України в Порту

Київ 18:33

Форум розвитку туризму Україна-Португалія

12 березня, 18:36

12 березня 2019 року в м.Лісабон відбувся Форум розвитку туризму Україна-Португалія. Захід організований Посольством України в Португальській Республіці, Торгово-промисловою палатою України та Торговою палатою Португалія-Україна.

У відкритті Форуму взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, Директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк, Голова Інституту туризму Португалії Луіш Араужу, Голова Торгової палати «Португалія-Україна» Жорже Кошта Олівейра та Голова парламентської групи дружби Португалія-Україна, депутат Асамблеї Португальської Республіки Рікарду Бешіга.

За словами Оксани Сердюк, у 2018 році 21,7 тис громадян Португалії відвідали Україну. Це на 10,7% більше ніж за рік до того. Зростання ж в’їзду громадян України до Португалії у 9,4 рази до 8,6 тис осіб досягнуто завдяки запуску прямого авіарейсу між країнами двічі на тиждень.

У Форумі також взяли участь представники українського та португальського туристичного бізнесу, готелів, транспортних та логістичних компаній, регіональних торгово-промислових палат обох країн.

Представники Львівської ОДА Т.Лозинський та Віце-голова Міської ради Аленкер Р.Кошта представили туристичні можливості своїх регіонів. 

Учасники Форуму відзначили важливість поглиблення діалогу та продовження співпраці між двома країнами в туристичній сфері. В рамках заходу також відбулось обговорення можливих шляхів інтенсифікації співпраці та створення нових туристичних продуктів за участі українських туроператорів та представників місцевих органів влади Португалії.

Останні новини

Консульське виїзне обслуговування до Регіону Алгарве (м. Фару) відбудеться 01 червня 2019 року | 13 травня, 13:06

01 червня 2019 року з 10.00 відбуватиметься консульський  прийом громадян України в м. Фару (FARO, Rua Emílio Campos Coroa, Escola E.B. 2,3 Dr. José Neves Júnior) з таких питань: Нотаріальні дії (виготовлення довіреностей, заяв); Прийняття на тимчасовий консульський облік; Оформлення набуття громадянства України за народженням; Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон; Видача оформлених паспортів громадян України для виїзду за кордон; Подача заяв на витребування довідки про кримінальну відповідальність та видача готових довідок; Подача заяв на витребування довідки про підтвердження видачі посвідчення водія та видача готових довідок. Попередній запис є обов’язковим за посиланням нижче та буде доступний до 29.05.2019 року включно. https://bit.ly/2Hgn9K5 Телефони Консульського відділу: 213010058, 213015049

Заява Посольства України | 05 травня, 13:21

Посольство України рішуче засуджує акти насильства і агресії, вчинені учасниками маршу "Безсмертний полк", який відбувся 5 травня ц.р. у Лісабоні, по відношенню до представників української громади Португалії, які взяти участь у цій акції російської пропаганди, щоб продемонструвати справжню роль Сталіна в розв’язанні Другої світової війни, а також весь терор і злочини, вчинені Сталіним проти українців.

Шановні громадяни! Повторне голосування на виборах Президента України 2019 | 09 квітня, 13:55

Повідомляємо, що з 08.04.2019 року в приміщенні Посольства України в Португалії продовжує роботу дільнична виборча комісія (ДВК) з проведення 21 квітня 2019 року повторного голосування на чергових виборах Президента України закордонної виборчої дільниці № 900073 (м.Лісабон, Португальська Республіка).

Вибори Президента України 21 квітня 2019 року | 04 квітня, 19:04

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Україна X Португалія | 22 березня, 19:38

22 березня в Лісабоні на Estádio da Luz - SL Benfica відбувся матч 1 туру відбіркового циклу Євро-2020 Україна - Португалія