Консульство України в Порту

Київ 14:58

Форум розвитку туризму Україна-Португалія

12 березня, 18:36

12 березня 2019 року в м.Лісабон відбувся Форум розвитку туризму Україна-Португалія. Захід організований Посольством України в Португальській Республіці, Торгово-промисловою палатою України та Торговою палатою Португалія-Україна.

У відкритті Форуму взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, Директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк, Голова Інституту туризму Португалії Луіш Араужу, Голова Торгової палати «Португалія-Україна» Жорже Кошта Олівейра та Голова парламентської групи дружби Португалія-Україна, депутат Асамблеї Португальської Республіки Рікарду Бешіга.

За словами Оксани Сердюк, у 2018 році 21,7 тис громадян Португалії відвідали Україну. Це на 10,7% більше ніж за рік до того. Зростання ж в’їзду громадян України до Португалії у 9,4 рази до 8,6 тис осіб досягнуто завдяки запуску прямого авіарейсу між країнами двічі на тиждень.

У Форумі також взяли участь представники українського та португальського туристичного бізнесу, готелів, транспортних та логістичних компаній, регіональних торгово-промислових палат обох країн.

Представники Львівської ОДА Т.Лозинський та Віце-голова Міської ради Аленкер Р.Кошта представили туристичні можливості своїх регіонів. 

Учасники Форуму відзначили важливість поглиблення діалогу та продовження співпраці між двома країнами в туристичній сфері. В рамках заходу також відбулось обговорення можливих шляхів інтенсифікації співпраці та створення нових туристичних продуктів за участі українських туроператорів та представників місцевих органів влади Португалії.

Останні новини

Інтерв’ю Посла України з нагоди 28-ї річниці Незалежності України | 23 серпня, 13:20

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю Посла України Інни Огнівець, присвячене 28-й річниці Незалежності України 

I Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців | 29 липня, 11:18

22 липня 2019 року у смт.Брюховичі, Львівської області, на території Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Велямина Рутського УГКЦ, розпочав роботу Перший Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців, організований МЗС.

Увага, пожежі в Португалії! | 21 липня, 13:46

У зв’язку з масштабною пожежею в районі cелища Віла де Реі та Серта (округ Каштелу Бранку), яка продовжує нести загрозу місцевому населенню, а також – існуванням підвищеної ймовірності виникнення пожеж у центральній та північній частинах країни Посольство України в Португальській Республіці рекомендує громадянам України утриматися від відвідування лісової місцевості в зазначеному регіоні до стабілізації ситуації.

Збиття MH17. П'ять років потому: спільне розслідування має беззаперечні докази | 17 липня, 17:18

Вашій увазі пропонуємо статтю Посла України Інни Огнівець “Збиття MH17 п'ять років потому: спільне розслідування має беззаперечні докази”, що була опублікована в онлайн-версії газети «Публіку» 17 липня

Показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри» | 09 липня, 16:40

7 липня в Лісабоні відбувся показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри», організований Спілкою українців у Португалії за фінансової підтримки МЗС України, за участi режисера Олеся Янчука.