Консульство України в Порту

Київ 14:59

Окупований Крим: 5 років опору

22 березня, 18:36

У рамках ініційованої Президентом України міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму», 22 березня в Палаці Незалежності, м.Лісабон, за організації Посольства України, відбулася друга міжнародна конференція під назвою «Окупований Крим: 5 років опору»

У першій панелі виступили Посол І.Огнівець, Директор 1 ЄД В.Химинець, голови груп дружби, депутати ВРУ П. Дзюблик та Асамблеї Республіки Р.Бешіга; у другій - радник з політичних та економічних питань Посольства США в Португалії П.Андреолі, Почесний консул України А.С.Сілва та Голова Спілки українців Португалії П.Садоха.

Друга панель розпочалася з демонстрації документального фільму «Крим. Вкрадений півострів», виробленого Fresh Production Group спільно з Міністерством інформаційної політики України. 


Іноземні партнери України, які взяли участь у заході, засудили агресивну політику Кремля та висловили підтримку Україні у боротьбі за відновлення територіальної цілісності.

Останні новини

Інтерв’ю Посла України з нагоди 28-ї річниці Незалежності України | 23 серпня, 13:20

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю Посла України Інни Огнівець, присвячене 28-й річниці Незалежності України 

I Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців | 29 липня, 11:18

22 липня 2019 року у смт.Брюховичі, Львівської області, на території Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Велямина Рутського УГКЦ, розпочав роботу Перший Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців, організований МЗС.

Увага, пожежі в Португалії! | 21 липня, 13:46

У зв’язку з масштабною пожежею в районі cелища Віла де Реі та Серта (округ Каштелу Бранку), яка продовжує нести загрозу місцевому населенню, а також – існуванням підвищеної ймовірності виникнення пожеж у центральній та північній частинах країни Посольство України в Португальській Республіці рекомендує громадянам України утриматися від відвідування лісової місцевості в зазначеному регіоні до стабілізації ситуації.

Збиття MH17. П'ять років потому: спільне розслідування має беззаперечні докази | 17 липня, 17:18

Вашій увазі пропонуємо статтю Посла України Інни Огнівець “Збиття MH17 п'ять років потому: спільне розслідування має беззаперечні докази”, що була опублікована в онлайн-версії газети «Публіку» 17 липня

Показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри» | 09 липня, 16:40

7 липня в Лісабоні відбувся показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри», організований Спілкою українців у Португалії за фінансової підтримки МЗС України, за участi режисера Олеся Янчука.