Консульство України в Порту

Київ 14:58

Вибори Президента України 21 квітня 2019 року

04 квітня, 19:04

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Після призначення ЦВК повторного голосування з виборів Президента України на 21 квітня 2019 року:

Громадяни України, які тимчасово перебувають або постійно проживають у межах консульського округу Посольства - Лісабон, Сетубал, Бежа, Каштелу Бранку, Сантарем, Евора, Лейрія, Порталегре, Фару, Азорські острови, Автономний регіон Мадейра, матимуть можливість проголосувати 21 квітня 2019 року з 8:00 до 20:00 за місцевим часом на закордонній виборчій дільниці №900073 за адресою Посольства України в Португалії (Avenida das Descobertas, nº18 - Restelo 1400-092 Lisboa ).

 НАГАДУЄМО, що проголосувати зможуть лише ті громадяни України, які:

• є у списку виборців на закордонній виборчій дільниці №900073;

• мають дійсний закордонний, дипломатичний або службовий паспорт України.

Відтак, просимо, НЕ ЗВОЛІКАЮЧИ, перевірити свою наявність у списку виборців за допомогою сервісу «Перевірка включення» в Кабінеті виборця на веб-сторінці Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua (інструкцію див.: https://portugal.mfa.gov.ua/ua/press-center/notices/9014-vibori-2019 ).

Якщо за результатами перевірки виявиться, що Ви уже включені до Державного реєстру виборців, але зареєстровані за іншою виборчою адресою, наприклад, на території України, Вам потрібно змінити її на закордонну виборчу дільницю №900073 при ПУ в Португалії.

Для цього рекомендуємо якнайшвидше, але не пізніше 09.04.2019 р. (включно) звернутись до консульських працівників Посольства для:

1)      постановки на короткотерміновий облік, надавши:

дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

або

написання заяви про зміну виборчої адреси, надавши:

дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон та наявні дійсні португальські документи із зазначенням місця проживання, що підтверджують адресу Вашого перебування/проживання в Португалії (оригінали і копії цих документів);

або

2)      написання заяви про постановку на тимчасовий консульський облік, надавши:

дійсний закордонний паспорт, CARTÃO DE RESIDÊNCIA (має бути дійсна більше ніж 3 місяці), також 1 фото 3,5х4,5 см. (постановка на консульський облік можлива також шляхом надсилання оригіналів зазначених документів поштою разом із відповідною заповненою заявою-анкетою та обліковою карткою, а також із зворотним проплаченим конвертом для повернення вам ваших документів (інструкція за посиланням)).

Увага! З метою вірного внесення ваших даних до Реєстру виборців, радимо вам також, за можливості, мати з собою фотокопії або копії в електронному вигляді свідоцтва про народження та/або сторінок паспорта громадянина України з відмітками про місце народження та місце реєстрації в Україні.

Після подачі цих заяв просимо надалі перевіряти включення Вас до списку виборців (на закордонній виборчій дільниці №900073) на сайті «Державного реєстру виборців» в он-лайн-сервісі «Кабінет виборця» (див.вище).

Просимо всіх бажаючих звертатися до працівників Посольства для отримання будь-якої інформації щодо участі у повторному голосуванню та заповнення, у разі потреби, відповідних заяв (https://portugal.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/contacts).

Графік прийому заяв та взяття на консульський облік  у період з 05.04.2019 до 09.04.2019 в Посольстві:

П’ятниця, Субота, Понеділок, Вівторок – 09:00-19:00;

Неділя – 12:00-15:00

Графік прийому громадян ДВК № 900073:

Пн-Сб. – 10:00-19:00

Нд. – 12:00-15:00

Більш детальна інформація за посиланням.

Останні новини

Інтерв’ю Посла України з нагоди 28-ї річниці Незалежності України | 23 серпня, 13:20

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю Посла України Інни Огнівець, присвячене 28-й річниці Незалежності України 

I Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців | 29 липня, 11:18

22 липня 2019 року у смт.Брюховичі, Львівської області, на території Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Велямина Рутського УГКЦ, розпочав роботу Перший Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців, організований МЗС.

Увага, пожежі в Португалії! | 21 липня, 13:46

У зв’язку з масштабною пожежею в районі cелища Віла де Реі та Серта (округ Каштелу Бранку), яка продовжує нести загрозу місцевому населенню, а також – існуванням підвищеної ймовірності виникнення пожеж у центральній та північній частинах країни Посольство України в Португальській Республіці рекомендує громадянам України утриматися від відвідування лісової місцевості в зазначеному регіоні до стабілізації ситуації.

Збиття MH17. П'ять років потому: спільне розслідування має беззаперечні докази | 17 липня, 17:18

Вашій увазі пропонуємо статтю Посла України Інни Огнівець “Збиття MH17 п'ять років потому: спільне розслідування має беззаперечні докази”, що була опублікована в онлайн-версії газети «Публіку» 17 липня

Показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри» | 09 липня, 16:40

7 липня в Лісабоні відбувся показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри», організований Спілкою українців у Португалії за фінансової підтримки МЗС України, за участi режисера Олеся Янчука.