• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Português
Довіреності
Опубліковано 17 квітня 2020 року о 12:55

Довіреність - це письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. 

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

1. Заповнені та власноручно підписані 2 (дві) заяви:

1) заява про оформлення та посвідчення довіреності.

2) заява на засвідчення підпису заявника на заяві про реєстрацію довіреностей zayava-pro-vnesennya-danikh-dovir.doc

Відповідно до вимог Положення про Єдиний реєстр довіреностей, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України 28.12.2006  № 111/5, довіреності, посвідчені в нотаріальному порядку, підлягають обов'язковій реєстрації у Єдиному реєстрі довіреностей (це електронна база даних, що містить інформацію про довіреності, їх дублікати, термін дії, припинення дії). Реєстрація довіреностей, посвідчених консульськими установами України, відповідно до зазначеного у статтях 37-38 Закону України "Про нотаріат", здійснюється в Єдиному реєстрі за заявою довірителя про реєстрацію таких довіреностей, підпис довірителя на такій заяві повинен бути засвідчений підписом та печаткою особи, яка посвідчила довіреність в консульській установі.

Реєстратор Єдиного реєстру – це державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви, приватні нотаріуси, що мають доступ до Єдиного реєстру через інформаційну мережу Міністерства юстиції України.

2. Дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон заявника (закордонний паспорт) + копія першої сторінки (у випадку відсутності закордонного паспорта можна подати дійсний внутрішній паспорт + копії сторінок з відмітками);

3. Копія українського ідентифікаційного номера заявника;

4. Копія документів довіреної особи, а саме копії 1-2 сторінки паспорта громадянина України (внутрішній паспорт), копію сторінки з реєстрацією місця проживання в Україні («пропискою»), а також копію українського ідентифікаційного номера довіреної особи;

5. Копія технічного паспорта транспортного засобу, в разі посвідчення довіреності на розпорядження автомобілем.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

За наявності зразка довіреності Вам потрібно завчасно (мінімум за 2 робочі дні до прийому) надіслати  у форматі WORD (.doc) на електронну адресу [email protected] із зазначенням імені та прізвища заявника, а також дати прийому.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ на те, що українські урядові поштові сервери, до яких належить електронна пошта Консульства України в Порту, НЕ ПРИЙМАЮТЬ та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо.

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР

Відповідно до затверджених тарифів консульського збору вартість майнової довіреності становить 73 євро (55 євро за посвідчення довіреності та 18 євро за завірення підпису на заяві про реєстрацію довіреності в Єдиному реєстрі довіреностей), вартість немайнової довіреності становить 46 євро (28 євро за посвідчення довіреності та 18 євро за завірення підпису на заяві про реєстрацію довіреності в Єдиному реєстрі довіреностей).

У випадку оформлення довіреності на одного з батьків, другого з подружжя або власну повнолітню дитину та за наявності оригіналів документів, що підтверджують споріднення, консульський збір за посвідчення майнової довіреності становить 28 євро. Консульський збір за завірення підпису на заяві про реєстрацію довіреності в Єдиному реєстрі довіреностей залишається без змін (18 євро).

УВАГА! Оплата консульського збору здійснюється виключно банківською карткою за допомогою POS-терміналу в залі прийому громадян.

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ

Довіреність посвідчується в день подачі всіх необхідних документів та сплати консульського збору.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux