• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Português
Запис
Опубліковано 26 травня 2020 року о 17:57

УВАГА: ПРИЙОМ В КОНСУЛЬСТВІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ, ЗДІЙСНЕНИМ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЇ (ЯК ДЛЯ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ, ТАК І ДЛЯ ЇХ ОТРИМАННЯ).

ЗАПИСАТИСЯ

Просимо всіх уважно ознайомитися з системою запису та завчасно зареєструватися.


Консульство України в Порту обслуговує громадян в межах Консульського округу: Авейру, Брага, Браганса, Віана-ду-Каштелу, Візеу, Віла – Реал, Гуарда, Коїмбра, Порту 

Адреса: Avenida de França, 352, escritorio 3.9-3.10, 4050-276 Porto   

Звертаємо Вашу увагу, що громадянину під час прийому буде надана лише та консульська дія, на яку він записаний. Просимо не записуватися на будь-який вільний слот. Якщо запис не відповідає консульській дії, яка вам потрібна — такий запис або буде видалено адміністратором або вам буде відмовлено у консульській дії на прийомі.

В розділі "Консульські питання" на нашому сайті https://porto.mfa.gov.ua/ Ви можете знайти інформацію щодо переліку консульських дій, які Ви можете зробити в Консульстві та інформацію які документи треба подати для вчинення потрібної саме Вам консульської дії. Просимо підготуватися до прийому завчасно. Без надання відповідних документів, вам буде відмовлено у вчиненні консульської дії.

Для перевірки наявності вільних місць необхідно стежити за оновленням системи. Доступні для бронювання слоти відкриваються щодня (через надзвичайно великий попит на консульські дії вільний час швидко бронюється, тому дуже часто Ви можете бачити повідомлення “Вільні слоти для запису відсутні". це означає, що треба спробувати зареєструватися в наступні дні).


Умови та положення

При записі на прийом слід дотримуватись наступних правил:

1.При записі на прийом у формі зазначаються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу:

 •  повнолітня особа (18 років),
 • у випадку оформлення консульських дій щодо дітей, вказуються реквізити одного з батьків/законного представника;
 • у випадку оформлення паспорта для виїзду за кордон вказуються дані особи, на чиє ім'я буде оформлено паспорт (якщо особа досягла 16-річного віку, для молодших дітей — під час реєстрації вказуються дані батьків).

2. Якщо на прийом приходять члени однієї родини/друзі/знайомі, які при цьому також хочуть отримати консульські послуги, слід створити окрему реєстрацію для кожного з членів родини відповідно до п. 1.

 • принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа;
 • супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу для маломобільних осіб, підопічних або неповнолітніх);

3. Якщо ви звертаєтесь за отриманням кількох консульських послуг, слід зробити реєстрацію для кожної послуги.

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого ви плануєте звернутися, слід попередньо звернутися на електронну адресу Консульства [email protected] щодо розв'язання питання про можливість онлайн-реєстрації.

4. Не допускається реєстрація однієї й тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором.

5. Консульство залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). У цьому зв'язку просимо час від часу (у тому числі безпосередньо в обраний для прийому день) перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки до неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час.

6. Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам з'явитися на прийом, слід якомога раніше самостійно відкоригувати або видалити зроблену реєстрацію, скориставшись посиланням, яке свого часу було надіслано на Вашу електронну адресу на підтвердження успішної реєстрації.

7. Без попереднього запису та у позаприйомні години можуть звертатися особи, які потрапили у скрутне становище чи потребують термінової допомоги (наприклад, у разі нещасних випадків чи за терміновим оформленням посвідчення особи на повернення в Україну).

8. Для запису на прийом слід виконати кілька простих кроків у наведеному порядку:

 • обрати країну — Португалія;
 • обрати установу – Консульство України в м. Порту (Консульський округ: Авейру, Брага, Браганса, Віана-ду-Каштелу, Візеу, Віла – Реал, Гуарда, Коїмбра, Порту);
 • обрати консульську дію, яку ви плануєте отримати;
 • визначити зручну для Вас дату та час;
 • коректно заповнити в онлайн-формі особові дані, адресу, телефон та електронну пошту; просимо дуже уважно заповнювати поле для електронної адреси, оскільки автоматичне повідомлення системи про здійснену реєстрацію надходить саме на цю електронну адресу і містить також посилання на скасування бронювання;
 • видрукувати підтвердження (або зберегти на смартфоні), яке надійшло на електронну пошту, вказану при реєстрації;
 • перейти за посиланням в описі до консульської дії та переконатися, що у Вас наявні всі необхідні документи та виконані інші передумови для цієї консульської дії;
 • за потреби — видрукувати та заповнити необхідні формуляри (інформація про це наводиться у посиланнях в описі консульської дії);
 • у разі неотримання підтвердження здійсненого запису на прийом просимо повідомляти на адресу [email protected] (як правило, недоставлення системою повідомлень щодо запису на прийом пов'язане з трьома причинами:

      - помилкове потрапляння повідомлення від системи запису до теки Спам поштової скриньки;

      - переповненість поштової скриньки у заявника;

       - помилка при зазначенні електронної адреси під час реєстрації;

 • перевірити напередодні, а також у день візиту, електронну поштову скриньку щодо змін та, якщо жодних змін у бронюванні не відбулося, приїхати до Консульства за 5-10 хвилин до призначеного часу, просимо не запізнюватися на прийом.

9. Користуючись системою запису, ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання Консульством повідомлених персональних даних в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

Для запису можна обрати будь-який вільний час у межах 21 дня від актуальної дати.

  

Шановні громадяни!

З метою полегшення доступу до консульських послуг, для громадян України, які не мають можливості пройти електронну ідентифікацію (не можуть зареєструватися в ДІЇ через відсутність біометричних документів, не мають або не можуть відкрити рахунок в банку, не мають електронного цифрового підпису) запроваджено додатковий механізм реєстрації на консульський прийом шляхом запису через електронну пошту: [email protected] ✉

Реєстрація на прийом до Консульства України в Порту через електронну пошту здійснюватиметься ВИКЛЮЧНО для заявників, в яких відсутні технічна можливість здійснити он-лайн запис https://mfa.gov.ua/consul/forua/e-cherga

УВАГА! Якщо буде встановлено, що особа скористалася зазначеним механізмом запису на консульський прийом, маючи можливість зареєструватися в Е-Черзі (https://go.mfa.gov.ua), або із використанням послуг третіх осіб, консульська посадова особа залишає за собою право відмовити у прийнятті документів.

Звертаємо увагу на те, що звернення громадян повинні містити дані, визначені Законом України "Про звернення громадян", з наданням сканованої копії (фотокопії) паспорта громадянина України для виїзду за кордон та інших необхідних документів для належного розгляду звернення, та вказанням контактного номеру телефону.

Разом з тим, якщо у Вас є можливість здійснювати авторизацію за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях) - Дія.Підпис та BankID НБУ, просимо Вас записуватися до Е-Черги!

                               

                                      

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux