• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Português
Щодо першого засідання дільничної виборчої комісії
Опубліковано 12 жовтня 2014 року о 20:11

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

 

12 жовтня 2014 року відбулося перше засідання дільничної виборчої комісії з позачергових виборів народних депутатів України закордонної виборчої дільниці № 900074, утвореної на постійній основі при Консульстві України в м. Порту.

 

Межі закордонної виборчої дільниці № 900074 включають: Авейру, Брага, Браганса, Віана ду Каштелу, Візеу, Віла Реал, Гуарда, Коімбра, Порту.

 

Місцезнаходження та адреса дільничної виборчої комісії № 900074: Rua do Bolhão, nº85 – 3º, 4000-112 – Porto , Portugal.  Графік роботи дільничної виборчої комісії:

 

понеділок - п'ятниця

09:30-13:00

14:00-18:00

вихідні дні

10:00-14:00

 

З метою належної організації здійснення волевиявлення громадянами України, які планують взяти участь у виборах народних депутатів України та перебувають в межах дільниці, просимо завчасно звернутися до комісії за вищевказаною адресою та ознайомитися із попереднім списком виборців на закордонної виборчої дільниці № 900074, та, в разі необхідності,  подати заяву щодо уточнення відомостей в списку.  Звертаємо увагу, що попередній список виборців надійде до дільничної виборчої комісії орієнтовно 15 жовтня 2014 р.

 

Згідно зі статтею 44 Закону України "Про вибори народних депутатів України"  громадянин особисто подає до дільничної виборчої комісії Заяву особи, яка проживає чи перебуває за межами України, щодо включення до списку виборців. У разі, якщо громадянин за станом здоров’я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за його зверненням зобов’язана забезпечити прийняття заяви у нього в інший спосіб. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості.

 

Заява  може бути подана не пізніше як за п’ять днів до дня виборів (20 жовтня 2014 р. до 16.00 год.) і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається. За результатом розгляду заяви дільнична виборча комісія приймає рішення про передачу такої заяви до органу ведення Державного реєстру виборців.

 

Повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

 

  Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями Закону, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

  Звертаємо увагу, що частиною сьомою статті 42 Закону України «Про вибори народних депутатів України» чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок - неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання.

Внесення до списку нових виборців в день голосування Законом не передбачається.

 

Голова дільничної виборчої комісії – Липкань Марія Іванівна, тел. (00 351) 963210607

 

Тел. дільничної виборчої  комісії - (00 351) 22 201 18 89

 

 

                                                                                                                                                                                                                                      Дільнична виборча комісія

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux